Ghent University Hospital (UZ Gent)

Ghent University Hospital (UZ Gent)

Last updated

07/12/2017

Address

De Pintelaan 185
9000 Gent

Tel.

+32 9 332 21 11

Website

www.uzgent.be

Clinical Hematology

Head of Dpt

Fritz Offner

+32 9 332 21 32

fritz.offner@ugent.be

Secretary

Isabelle D’Hondt

+32 9 332 21 25

isabelle.dhondt@uzgent.be

Senior Staff (Cluster lymphoid aandoeningen)

Fritz Offner

+32 9 332 21 32

fritz.offner@ugent.be

Senior staff (Cluster myeloid aandoeningen)

Lucien Noens

+32 9 332 21 31

lucien.noens@ugent.be

Senior staff (Cluster voor celtherapieën en immuundeficiënties)

Tessa Kerre

+32 9 332 66 54

tessa.kerre@ugent.be

Senior Staff (Cluster voor hemostase en tromboseproblematiek)

Anna Vantilborgh

+32 9 332 66 49

anna.vantilborgh@uzgent.be

Senior staff (Cluster voor supportieve zorgen Cluster myeloïde aandoeningen)

Eva Steel

+32 9 332 21 17

eva.steel@uzgent.be

Senior staff (Cluster lymfoïde aandoeningen)

Vanessa Van Hende

+32 9 332 20 69

vanessa.vanhende@uzgent.be

Psychologist

Naomi Vandemoortele

+32 9 332 02 91

naomi.vandemoortele@uzgent.be

Psychologist

Barbara Casteels

+32 9 332 94 24

barbara.casteels@uzgent.be

Transplant coordinator

Luc Colenbie

+32 9 332 32 30

luc.colenbie@uzgent.be

Transplant coordinator

Marc Van Der Vennet

+32 9 332 49 05

marc.vandervennet@uzgent.be

Transplant coordinator

Ivo Haentjens

+32 9 332 58 11

ivo.haentjens@uzgent.be

Transplant coordinator

Nelly Mauws

+32 9 332 48 09

nelly.mauws@uzgent.be

Liaison Nurse

Johan De Munter

+32 9 332 19 44

johan.demunter@uzgent.be

Liaison Nurse

Marijke Quaghebeur

+32 9 332 04 18

marijke.quaghebeur@uzgent.be

Clinical research associate

Céline Cattoir

+32 9 332 64 45

celine.cattoir@uzgent.be

Clinical research associate

Charlotte Dekeyzer

+32 9 332 87 70

charlotte.dekeyzer@uzgent.be

Clinical research associate

Sabien Dury

+32 9 332 49 12

sabien.dury@uzgent.be

Clinical research associate

Sofie Lust

+32 9 332 78 70

sofie.lust@uzgent.be

Clinical research associate

Astrid Van Bastelaere

+32 9 332 11 03

astrid.vanbastelaere@uzgent.be

Hospitalization

Hematologie – 9K12B (Head nurse: Berna Van de Winckel)

+32 9 332 33 00

Hospitalization

Stamceltransplantatie – 9K12B (Head nurse: Berna Van de Winckel)

+32 9 332 31 92

Daycare clinic

Dagkliniek BAS – 3K12A (Head nurse: Carine Schollaert)

+32 9 332 44 36

Consultations

Poli Hematologie – 9K12E

+32 9 332 21 03

Laboratory Hematology

Head of Dpt

Jan Philippé

+3293323408

Jan.philippe@ugent.be

Secretary

Patricia Smitz

+3293326310

Patricia.Smitz@ugent.be

Senior Staff (Hemostasis and coagulation)

Katrien Devreese

+3293326567

Katrien.Devreese@uzgent.be

Senior staff (Molecular analyses)

Barbara Denys

+3293326637

Barbara.Denys@ugent.be

Senior staff (Immunology)

Carolien Bonroy

+3293323631

Carolien.Bonroy@ugent.be

Other laboratories

Cytology Bone marrow

Jan Philippé

+3293323408

Jan.philippe@ugent.be

Cytology Bone marrow

Katrien Devreese

+3293326567

Katrien.Devreese@uzgent.be

Cytology Bone marrow

Carolien Bonroy

+3293323631

Carolien.Bonroy@ugent.be

Cytology Bone marrow

Barbara Denys

+3293326637

Barbara.Denys@ugent.be

Molecular biology

Barbara Denys

+3293326637

Barbara.Denys@ugent.be

Molecular biology

Jan Philippé

+3293323408

Jan.philippe@ugent.be

Molecular biology

Karl Vandepoele

+3293323700

Karl.vandepoele@uzgent.be